تبلیغات
ولایت آقا - مطالب اسفند 1391

ولایت آقا
 
با ولایت زنده ایم تا زنده ایم رزمنده ایم
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در نخستین دقایق آغاز سال نو، در پیامی به ملت شریف ایران، با تشریح اوضاع مهم «سال ِ قبل»، چارچوب كلی و افق پیش روی ملت و مسئولان جمهوری اسلامی را در سال ِ پیش ِ رو، ترسیم می‌كنند.
بخش‌هایی از پیام‌های نوروزی ایشان از سال ۶۹ تا ۹۱ را در زیر می‌خوانید:

 پیام به ملت شریف ایران، به مناسبت حلول سال 69
ما امسال عید نوروز را در حالى برگزار می‌كنیم كه خداى متعال با فقدان بزرگ رهبر عظیم‌الشأنمان، امتحان سختى از ما كرد و دوران سختى را بر ما گذراند. آن فقدان، محنت بزرگى بود. امیدواریم كه خداى متعال، روح آن بزرگمرد را با ارواح مقدسه‌ى انبیا و اولیا محشور كند و او را از ما راضى نماید و ما را در راه او، مستمر و مستدام بدارد. امیدواریم كه خداوند، نظر لطف و محبت خود را كه در طول این یازده سال همواره بر این ملت و بر این نظام داشته است، باز هم آن را بر ما مستمر بگرداند و ما بتوانیم به كمك خدا و با حركت در راه او و با استغفار و توبه‌ى الى‌اللَّه، متاع حَسَن و قدرت و قوّت و عزت الهى را براى خودمان و براى این ملت بزرگ و فداكار تأمین كنیم.


ادامه مطلب

طبقه بندی: خبر،  بیانات مناسبتی،  بیانات مناسبتی،  بیانات مناسبتی، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 30 اسفند 1391 توسط ولایتمدار
نظرات را متوجه مطلبی جلب میکنیم

بسم الله وله الحمد
با سلامخدمت عزیزان و بزرگواران عزیز میرسانیم طی نظرات وپیشنهاداتی که داده شد بر آن شدیم تا بخشی را به عنوان سیری در تاریخیچه ادایان راه اندازی کرده وبه مطالبی ناب در این بخش بپردازیم.

قصد ما فقط بیان تاریخ این ادیان بوده وازبحثهای کلیشه ای،نقد،..وغیروه به دور خواهیم بود.سید رضا حسینی                    
1392/1/1                            
طبقه بندی: خبر، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 30 اسفند 1391 توسط ولایتمدار
وبلاگ ولایت آقا سال 1392 را که از سوی رهبر انقلاب سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نام گرفته را به تمام کاربران خود تبریک می گوید.

با تشکر مدیریت ولایت آقا
طبقه بندی: خبر، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 30 اسفند 1391 توسط ولایتمدار
عکس / عكس‌نوشتی برای سالروز وفات آیت‌الله‌العظمی خویی
آیت‌الله‌العظمی خویی در سفری از عراق به ایران ضمن سفر به شهر قم و مشهد مقدس و زیارت عتبات مقدسه، با علما و مراجع این دو شهر دیدار می‌كنند.

ادامه مطلب

طبقه بندی: خاطرات، 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 29 اسفند 1391 توسط ولایتمدار
خاطرات رهبر انقلاب از شهید اندرزگو                                                                                                                                                       عکس / زنبیلی پر از مهمات!  
یك روز آقای اندرزگو را در بازار «سرشور» مشهد دیدم كه با یك موتور گازی می‌آمد. موتور را كه نگهداشت، دیدم چند خروس در عقب موتور خود دارد. از او درباره‌ی خروس‌ها پرسیدم، جواب داد كه این خروس‌ها استثنایی‌اند و تخم می‌گذارند!...

ادامه مطلب

طبقه بندی: خاطرات،  زندگی نامه، 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 29 اسفند 1391 توسط ولایتمدار
گفتار زیر از دكتر سید محمدتقی آیت‌اللهی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشكی شیراز درباره‌ی فعالیت‌های مرحوم حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین موسوی لاری است كه به مناسبت انتشار متن پیام تسلیت رهبر انقلاب منتشر شده است:

آیت‌الله سید مجتبی موسوی لاری از شخصیت‌های ممتاز معاصر و از روحانیونی است كه ناشناخته مانده‌اند. این شخصیت محترم فرزند مرحوم آیت‌الله سید علی‌اصغر موسوی لاری بود؛ از مجتهدین بنام و بزرگ ایران كه در دنیای اسلام بسیار مورد احترام بوده و در منطقه‌ی جنوب ایران به‌ویژه منطقه‌ی لارستان سال‌ها رهبری مردم را بر عهده داشت. او خود فرزند آیت‌الله‌العظمی سید عبدالحسین لاری است كه رهبر مبارزات مشروطه‌خواهی از یك‌سو و پیشوای مبارزه با استعمار و استبداد خارجی از سوی دیگر و البته در دوران خودش مؤسس حكومت اسلامی در جنوب ایران نیز بود.


ادامه مطلب....


ادامه مطلب

طبقه بندی: خبر،  بیانات خاص،  دیدار ها، 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 29 اسفند 1391 توسط ولایتمدار
سید على حسینی خامنه‌اى فرزند مرحوم حجت‌الاسلام‌والمسلمین حاج سید جواد حسینى خامنه‌اى، در فروردین‌ماه سال ۱۳۱۸ شمسی برابر با ۱۳۵۸ قمرى در مشهد مقدس چشم به دنیا گشود. او دومین پسر خانواده بود و زندگى مرحوم سید جواد خامنه‌اى هم مانند بیشتر روحانیون و مدرسان علوم دینى، بسیار ساده: «پدرم روحانى معروفى بود، اما خیلى پارسا و گوشه‌گیر [...] زندگى ما به‌سختى مى‌گذشت. من یادم هست شب‌هایى اتفاق مى‌افتاد كه در منزل ما شام نبود. مادرم با زحمت براى ما شام تهیه مى‌كرد. [...] آن شام هم نان و كشمش بود.»
             ادامه مطلب....


ادامه مطلب

طبقه بندی: زندگی نامه، 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 28 اسفند 1391 توسط ولایتمدار
آقای محمود خسروی‌وفا، رئیس كمیته‌ی ملی پارالمپیك، در اوایل انقلاب و نیز در مقطعی از دوران ریاست جمهوری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، مسئول حفاظت ایشان بوده است. او به دلیل مسئولیت‌های ورزشی در بسیاری از دیدارهای ورزشی رهبر انقلاب در دوره‌های مختلف حضور داشته است. به همین دلیل گپ‌وگفت ما محدود به دیدار اخیر مدال‌آوران المپیك و پارالمپیك نشد. علاقه‌مندی‌های ورزشی رهبر انقلاب و نیز ورزش صبح‌گاهی ایشان در خارج از كشور از نكات خواندنی این گفت‌وگو است:


ادامه مطلب

طبقه بندی: خبر،  دیدار ها، 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 28 اسفند 1391 توسط ولایتمدار
(تعداد کل صفحات:3)      1   2   3  
تمامی حقوق مطالب برای ولایت آقا محفوظ می باشد