تبلیغات
ولایت آقا - دیدار دست‌اندركاران سفرها و خدمات نوروزی با رهبر انقلاب

ولایت آقا
 
با ولایت زنده ایم تا زنده ایم رزمنده ایم
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر امروز (شنبه) در دیدار جمعی از دست اندركاران سفرها و خدمات نوروزی، ضمن قدردانی فراوان از عواملِ دستگاهها و سازمانهای مختلف دست اندركار سفرهای نوروزی، تأكید كردند: همه دستگاههای مسئول باید تلاش كنند تا سوانح و حوادث سفرهای نوروزی به حداقل ممكن برسد.
ایشان ارزش و اجر خدمت در ایام تعطیلات عید را بالاتر از ایام دیگر سال دانستند و افزودند: تمام این خدمات در میزان الهی محفوظ است و محاسبه خواهد شد.
رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان كردند: از آنجاییكه خداوند متعال شاكر و علیم است، علاوه بر آگاهی از زحمات و سختی های خدمت در ایام تعطیلات عید، قطعاً از این كارهای حسنه سپاسگزاری خواهد كرد.
حضرت آیت الله خامنه ای همچنین از خانواده های عوامل دست اندركار سفرهای نوروزی كه در ایام تعطیلات، شاهد دوری نزدیكان خود هستند تشكر فراوان كردند.
ایشان در ادامه حوادث سفرهای نوروزی را یكی از دغدغه های نگران كننده در این ایام خواندند و خاطرنشان كردند: تمام دستگاههای مؤثر در سفرها و مسئول حفظ انضباط جاده ای باید تلاش خود را برای به حداقل رساندن این حوادث بكار گیرند.
رهبر انقلاب اسلامی از مردم و مسافران هم درخواست كردند تا بیش از پیش مقررات و قوانین را رعایت كنند تا خدایی نكرده در این ایام شادی، برای آنان تلخكامی بوجود نیاید.
حضرت آیت الله خامنه ای در پایان گفتند: امیدوارم ایام عید و تعطیلات نوروز به همه مردم ایران خوش بگذرد و مردم این ایام را با شادی و شیرینی سپری كنند.
پیش از سخنان رهبر معظم انقلاب، سردار سرتیپ احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی گزارشی از برنامه ها و تدابیر در نظر گرفته شده برای سفرهای نوروزی و كاهش میزان سوانح و تلفات حوادث جاده ای بیان كرد.
وی «آموزش همگانی و نهادینه سازی فرهنگ انضباط اجتماعی»، «استفاده از فناوریهای نوین و سامانه های هوشمند كنترل ترافیكی»، «تصویب و اجرای قانون جدید راهنمایی و رانندگی»، «توسعه ناوگان ریلی»، «ایمنی راه و تسریع در خدمات رسانی به مجروحان حوادث» را از جمله دلایل كاهش سوانح و تلفات در سالهای گذشته برشمرد و گفت: انتظار این است كه خودروسازان نیز برای ایمنی بیشتر خودروها تلاش جدی تری انجام دهند.طبقه بندی: دیدار ها،  خبر، 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 28 اسفند 1391 توسط ولایتمدار
تمامی حقوق مطالب برای ولایت آقا محفوظ می باشد